Hakkımızda

Destech Bilişim Sakarya Elektronik Bilgisayar Donanımları bilişim sektöründe faaliyet göstermek üzere 2012 yılında kurulmuştur. 2012 yılından itibaren elektronik, bilgisayar ,notebook onarım ve yedek parça desteği vermektedir.

Başlıca hizmetlerimiz, Notebook Tamiri , Bilgisayar Tamiri , Chipset tamiri(reballing), değişimi Anakart Tamiri, Monitör Tamiri, Yazıcı Tamiri, Veri Kurtarma, Yedek Parça ve Notebook Aksamları Satışıdır. Marka bağımsız olarak, konusunda eğitimli ve deneyimli teknik servis kadrosu ile garantili teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Temel hedefimiz, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek, yeni iş planları ile bilişim sektörüne değer katmak ve Türkiyenin tamamında yaygınlık sağlamaktır. Bilişim sektöründe tedarik, üretim ve hizmet sürecine değer katabilmek amacı ile yatırımlarımız her geçen gün artarak devam etmektedir.

Misyonumuz

Kalite standartları doğrultusunda müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı. . Türkiye bilişim sektörü genelinde yaygın hizmet anlayışı. . Tedarik, üretim ve hizmet işleyişimizi prodüktivitesi yüksek şekilde sunmak. . Kârlı yeni iş modelleri ile tedarik, üretim ve hizmet sürecine değer katmak.

Vizyonumuz

Ülkemize olan sorumluluğun bilincinde hareket ederek evrensel değerlere katkıda bulunma çabasındayız, . Faaliyet alanlarımızda ve yaptığımız her işte farklılıklar yaratarak kalıcı izler sağlamak